• Головна
  • У Тернополі замінували приватний будинок?
18:45, 27 лютого 2015 р.

У Тернополі замінували приватний будинок?

Повідомлення про замінування приватного будинку в Тернополі не підтвердилося.

Повідомлення від невідомого про замінування приватного помешкання у Тернополі на вулиці Наливайка, 1 надійшло cьогодні, 27 лютого, близько 17 години на лінію «102».

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Тернопільського міськвідділу міліції, вибухо-технічна група НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області та інші екстрені служби.

Міліціонери розшукали власників помешкання. На момент приїзду правоохоронців вдома була лише літня жінка. Її евакуювали з будинку. Одноповерхову будівлю та прилеглу до неї територію обстежили кінологи та вибухо-техніки, проте будь-яких небезпечних предметів не виявили.

Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 259 ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Правоохоронці проводять комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення та затримання особи, яка здійснила даний дзвінок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #замінували приватний будинок

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Оголошення
live comments feed...