16:47, 8 вересня 2011 р.

В Тернополі буде етно-вечірка

На етно-вечірку з дуетом Zira запрошує тернополян "Коза" 11 вересня о 20.00. Організатори обіцяють, що мелодійний авторський world-music із широким використанням автентичних інструментів і мотивів дає слухачеві як справжню насолоду, так і привід для роздумів.
Хлопці грають на різних музичних інструментах: уд, сітар, етнічні флейти, перкусія, класична гітара. Музика «Зіри» - це завжди вихід за рамки буденності, переосмислення й експеримент, казкова подорож і виклик стереотипам цього світу. Не можна точно визначити межі жанру, в якому працюють музиканти. Це мікс східних мелодій, балканських ритмів, слов'янської співучості, року та середньовічної музики, мінімалізму і посткласики.
Дует Zira з Одеси запрошує у подорож таємними стежками  душі і знову вирушає Україною, а "Коза" пропонуватиме частування - чай та східні солодощі.

Zira - молодий дует, йому восени буде 2 роки. Створена Дмитром Земським і Олегом Резніченком (Земський ІРезніченко Ансамбль). Східна спеція «зіра» такоє відповідає творчості колективу. Музиканти кажуть про себе: «Ми граємо авторську музику, використовуючи різні екзотичні інструменти, незвичайне звучання яких допомагає нам подорожувати ландшафтами людської душі. Наші концерти-подорожі - це протиотрута глобального супермаркету. Наша зброя - щирість і простота. Дует «Зіра» - це осмислення впливу музики різних культур на слов'янську душу, зустріч Сходу та Заходу, минулого і сьогодення. Люди завжди міркували про прості речі: любов і смерть, добро і зло. Нагадати про ці істини - наше завдання...»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...