
13:20, 9 вересня 2011 р.
Водій фури віз в Тернопіль шоколад, виїхав на зустрічну - загинуло 10 чоловік...
8 вересня, о 18 годині, на 44 км автодороги Чернігів - Мена - Сосниця - Гремяч, поблизу селища Березна і села Волосківці Менського району Чернігівської області, 27-річний водій автомобіля "VOLVO" з напівпричепом з невідомих поки причин не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автобусом "MERCEDEC-BENZ".
Внаслідок ДТП 26-річний водій автобуса та 9 його пасажирів (у тому числі двоє 17-річних дівчат) загинули на місці пригоди, а водій автомобіля "VOLVO" та ще один пасажир автобуса отримали тілесні ушкодження. Попередньо повідомлялося про 9 загиблих, але, за останніми відомостями, загинуло 10 чоловік (на місці трагедії знайдено ще 1 труп), одну людину госпіталізовано у важкому стані в районну лікарню.
Автобус здійснював рейс за маршрутом «Короп – Чернігів – Київ». За повідомленнями ЗМІ, водій фури віз шоколад до Тернополя.
Кабмін створив міжвідомчу комісію з розслідування причин цієї ДТП. Комісія створена за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова, він розпорядився вжити заходів для ліквідації наслідків аварії, а постраждалим і членам сімей загиблих надати відповідну допомогу.Проти водія вантажівки вчора порушено кримінальну справу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:17, 7 листопада 2024 р.
live comments feed...