• Головна
  • В Україні з'явився сайт для знайомств у реальному житті
16:00, 11 вересня 2011 р.

В Україні з'явився сайт для знайомств у реальному житті

В українському інтернет-просторі з'явився незвичайний сайт, який допомагає людям знайомитись у реальному житті. Blacks.com.ua, за словами творців, - міжнародний формат несподіваних знайомств.

Знайомство між людьми відбувається завдяки спеціальним чорним візиткам, так званим "блексам". Кожен блекс володіє унікальним номером власника і невеликим текстовим посланням. Отримавши де-небудь картку від незнайомця, з ним можна познайомитись, увівши зазначений на картці номер на сайті.

"Досить часто відбувається так, що від нас вислизають симпатичні нам люди, з якими ми з різних причин не наважилися зав'язати знайомство. Це відбувається постійно: в університеті, в пабі, в метро або просто на вулиці. Саме тому й з'явилися блекси - ми хочемо дати можливість людям залишити свій контакт, зберігши при цьому приватність і можливість припинити спілкування в будь-який момент. На сайті можна "шукати друзів" - тут спілкуються лише ті, хто вибрав один одного в реальному житті. Таким чином у нас немає віртуалів", - заявили творці сайту.

Варто згадати, що подібний формат знайомств (сайти Cheeked і FlipMe) вже давно користується попитом на Заході.

Раніше в українському сегменті Інтернету з'явилася соціальна мережа для тварин. Ресурс був створений командою ентузіастів з Харкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...