• Головна
  • Усе, що зберуть тернопільські волонтери для бійців АТО, обкладуть податком
10:30, 18 березня 2015 р.

Усе, що зберуть тернопільські волонтери для бійців АТО, обкладуть податком

В Україні набрав чинності закон, яким усе, що зберуть волонтери, обкладуть податком у 20%. В Тернопільській самообороні майдану добиватимуться аби закон скасували. Гроші доброчинців краще передати на передову, а не в кишеню якогось чиновника, так коментує новий закон тернопільська волонтерка Ліля Мусіхіна.

Волонтери Тернопільщини не розуміють чому мають платити податок за зібрані речі, зокрема для бійців АТО, їх родин. Волонтерка “Самооборони майдану Тернопільщини” Ліля Мусіхіна каже, коли держава не допомагає, то хай хоча б не заважає, повідомляє тв4.

– Та нічого вони нам не зроблять. Особисто я чи Роман наш чи хто інший, ми залишили свою роботу, своїх дітей заради того, щоб допомагати Україні вижити. І гроші ці я відправлю тільки на передову, хай мене за це садять. Я не маю морального права забирати гроші від хлопців і віддати в кишеню чиновнику. Хочу щоб мене почули і впевнена, що всі волонтери мене підтримають, – говорить  волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Ліля Мусіхіна.

Прийняття закону, яким усе, що зберуть волонтери, обкладують податком у 20% на Тернопільщині, бойкотуватимуть, каже Ліля Мусіхіна.

– Ми будемо бойкотувати цей закон. Однозначно, будемо вимагати перегляду, просто ми не введемо його в життя. В нас найкращі в світі закони, в нас найкраща в світі Конституація, але вона не працює. І не по нашій вині, а по вині чиновників, а зараз ми будемо ініціювати знизу бойкотування цього закону. Ми не маємо морального права забирати гроші в солдат, в їх дітей, вдів для того щоб набивати комусь кишені, хай вибачають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #допомога бійцям АТО #податок
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...