• Головна
  • Родичів військових закликають оперативно здавати документи, щоб легалізувати перебування бійців в зоні АТО
12:30, 19 березня 2015 р.

Родичів військових закликають оперативно здавати документи, щоб легалізувати перебування бійців в зоні АТО

Оперативно забезпечити надання необхідних документів закликав учора родичів бійців батальйону «Збруч» під час їхнього пікету ОДА заступник командувача військ оперативного командування «Північ» по роботі з особовим складом Володимир Яцентюк.

Він зазначив, що рідним  треба надати копію паспорту бійця, його ідентифікаційного коду, а також документ про згоду на обробку персональних даних.

«Тоді в батальйоні зможуть підготувати усі необхідні документи, щоб їх відправити на Київ, де вже за воїнами буде юридично закріплено статус військового, який служив в АТО. В батальйоні нададуть витяг з наказів про те, де саме вони були, де виконували свої бойові завдання, там це все буде прописано»,  – запевнив Володимир Яцентюк.

На закиди родичів щодо свавілля командирів у батальйоні «Збруч» він порадив рідним, якщо вони дійсно мають такі факти, звертатися в прокуратуру.

«Якщо вважаєте, що є порушення з боку комбата – пишіть заяви в прокуратуру. Якщо когось вдарили, є синяк, хай це одразу фіксують. Є військова прокуратура.  Хай звертаються, якщо над ними знущаються. Звісно, якщо такі факти справді є», – сказав Яцентюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #Яцентюк
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"Град і шторм вдарять у цих областях України": синоптики попередили про дощі, негоду та небезпеку для авто і енергетики
Оголошення