• Головна
  • Михайло Головко закликав депутатів підтримати ініціативу щодо збільшення закупівельної ціни на молоко у селян
08:00, 23 березня 2015 р.

Михайло Головко закликав депутатів підтримати ініціативу щодо збільшення закупівельної ціни на молоко у селян

20 березня 2015 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайло Головко закликав депутатів уже наступного засідання Верховної Ради внести на розгляд парламенту та підтримати ініціативу щодо збільшення закупівельної ціни на молоко у селян. Свою пропозицію свободівець пояснив тим, що ціна у дві гривні, за яку у людей купують молоко заготівельні та переробні підприємства, ставить українське село під загрозу вимирання.

Парламентар пояснив, що проект закону № 2089-1 про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко) дозволить збільшити закупівельну ціну на молоко у населення.

"Нині це найбільша проблема селян, адже для більшости з них продаж молока є засобом для виживання. Фактично корова для села є єдиною годувальницею для багатьох сімей. Особливо це стосується громадян, які не отримують пенсій, а живуть лише з продажу молока.

Зараз ростуть ціни на усе: товари, послуги, ліки тощо, а молоко у людей скуповують й далі по дві гривні або й менше. Це фактично змушує селян вирізати худобу. Держава, не реагуючи на проблему, прирікає село на вимирання.

Парламент зобов'язаний уже наступного пленарного тижня включити цю ініціативу в порядок денний та ухвалити її. Це дасть селянам можливість виживати та заохотить утримувати худобу. Не можна бути байдужими, бо зникне село - зникне й Україна", - зазначив націоналіст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Головко
Оголошення
live comments feed...