• Головна
  • Уродженця Тернополя звільнили з посади голови Державної фіскальної служби
17:45, 23 березня 2015 р.

Уродженця Тернополя звільнили з посади голови Державної фіскальної служби

Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус подав у відставку і представив своє рішення прем'єр-міністру Арсенію Яценюку.

Про це Білоус особисто заявив сьогодні у ході засідання уряду, повідомляє УНІАН.

«Я прийняв рішення подати у відставку», - сказав Білоус.

Що цікаво, урядова комісія з розслідування діяльності керівництва Державної фіскальної служби, створена за пропозицією прем`єр-міністра України Арсенія Яценюка, завершила свою роботу, опрацювавши близько 250 скарг бізнесу, і рекомендувала уряду залишити на посаді голову служби - Ігоря Білоуса, і звільнити його заступників - Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка, які курирували відповідно податкову міліцію і митницю.

Втім Яценюк прийняв відставку Білоуса.

Нагадаємо, 24 лютого прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести глибоке розслідування щодо діяльності керівництва Державної фіскальної служби з тим, щоб за його результатами вжити необхідні кадрові рішення по всій вертикалі управління відомством. Розслідування розпочалося з 25 лютого. На час проведення розслідування керівництво ДФС буде відсторонено від виконання своїх обов'язків.

Таке рішення уряду Яценюк пояснив зверненням підприємців, які стверджують, що система роботи фіскального відомства залишилася колишньою і вельми корупційною.

При цьому Яценюк звернувся до місцевих керівників податкових органів, зазначивши, що вони несуть таку ж відповідальність, як і центральне керівництво ДФС. Він звернув особливу увагу на необхідність боротьби з «організованими злочинними угрупованнями зі участі представників служби безпеки, митників, прокурорів, міліціонерів, які займаються відмиванням грошей, кришуванням митниці та створенням схем, що призводять до розграбування країни, що перебуває у стані війни».

Водночас Яценюк наголосив, що керівництво ДФС може довести ефективність своєї роботи, якщо вона є.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білоус
Останні новини
Оголошення
live comments feed...