• Головна
  • На Тернопільщині оголошено дводенний траур
15:30, 24 березня 2015 р.

На Тернопільщині оголошено дводенний траур

Згідно з розпорядженням голови Кременецької райдержадміністрації Віталія Ткачука, у зв`язку із загибеллю жителя села Білокриниця Кременецького району Тернопільської області, капітан-лейтенанта Лабуткіна Дмитра Віталійовича  під  час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції, 24 та 25 березня у Кременецькому районі оголошено Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на території району буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території району.

Також  в районідоручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм аудіовізуальних засобів масової інформації, які діють на території району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #траур
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
Оголошення