• Головна
  • У Тернополі хочуть започаткувати новий фестиваль
21:00, 27 березня 2015 р.

У Тернополі хочуть започаткувати новий фестиваль

«Вуличний ринок» – фестиваль нового формату. Корисним він буде і для учасників, і для міста, переконують організатори.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова: «По-перше, запрезентувати себе. По-друге, заробити собі грошей. І по-третє, зробити ще користь для міста. Тому що ми хочемо, щоб частину з виручених коштів, які будуть виторгувані на цьому фестивалі, учасники віддали на виготовлення велопарковок».

Якщо ви любите готувати і зголоситеся на участь у фестивалі, то матимете можливість пройти навчання в рестораторів, каже Любомир Шимків, передає ІНТБ

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова: «Їм розкажуть всі норми, які повинні бути стосовно там санепідемстанції і так далі. Їм розкажуть, як запрезентувати свій продукт, як його гарно упакувати, як зробити так, щоб твій продукт був унікальним».

Учасниками фестивалю може стати молодь, яка в майбутньому бачить себе в ресторанному бізнесі. Також люди, які просто цим цікавляться і мають бажання поділитися з тернополянами особливими стравами.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова: «Я думаю, що кожна дівчина в Тернополі вміє пекти, варити, смажити. Хай витягують бабусині рецепти, грубі зошити, шукають якісь унікальні рецепти і їх презентують для міста. Тобто цей фестиваль, він вдасться, якщо до нього залучаться чим більше людей. І чим більше людей поділиться своїми вміннями і ідеями».

Організовує фестиваль «Вуличний ринок» Молодіжна міська рада спільно з міською радою та закладами громадського харчування. Аби стати його учасником, вам потрібно зареєструватися. Це можна зробити двома способами. Перший – заповнити анкету, яку можна знайти на сторінці фестивалю у соцмережі. Другий – зателефонувавши за номером: 097 951 83 96.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #новий фестиваль
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...