• Головна
  • Понад півтори тисячі книг зібрали у Тернополі для бійців АТО
10:30, 1 квітня 2015 р.

Понад півтори тисячі книг зібрали у Тернополі для бійців АТО

Понад півтори тисячі книг зібрали в Тернопільській облдержадміністрації у рамках акції «Книги для солдатів у зоні АТО», ініційованої Тернопільською єпархією УПЦ (КП). 31 березня представники ОДА передали організаторам книги.

За словами виконувача обов’язків заступника голови облдержадміністрації Івана Бабійчука, акція «Книги для солдатів у зоні АТО» є дуже актуальною та потрібною у сьогоднішньому часі.

-Ті, хто повертаються зі сходу додому  розповідають про те, як психологічно важко витримати весь тиск, спричинений війною, коли щодня під кулями гинуть твої друзі та близькі, коли навколо руїни та смерть. І для багатьох саме українська патріотична книга може стати тим «рятівним колом», яке хоч трохи відволікатиме від реалій та підніме дух, вселить віру в перемогу, – наголосив Іван Геннадійович.

У свою чергу, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор зазначив, що також потребують книг військові, котрі лежать у воєнних госпіталях.

Волонтери упродовж АТО намагаються забезпечувати бійців, що знаходяться там, усім необхідним для тіла, однак для людей, котрі щодня знаходяться в епіцентрі бойових дій, або були там важлива психологічна розрядка та духовне збагачення, – підкреслив він.

За його словами, уже найближчими днями література відправиться на схід.

#Тернопіль #книги #бійці АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...