• Головна
  • Впорядковувати Тернопіль закликають усіх жителів
17:30, 1 квітня 2015 р.

Впорядковувати Тернопіль закликають усіх жителів

Двомісячник благоустрою триває в обласному центрі. В рамках цієї акції прибрати планують не лише в центрі міста, а добратися до кожного двору та підвалу.

Впорядковувати Тернопіль закликають усіх жителів. Крім того, просять повідомляти управління житлово-комунального господарства про території, які погано прибирають, пише зз.

- Толока – це ще не завершення двомісячника прибирання. Двомісячник прибирання продовжується. Ми ще далі будемо прибирати. Прибирання Тернополя – це не тільки зелені зони. Це стосується також зачистки підвалів, горищ, побілки сходових клітинок. Весь комплекс робіт. Якщо є території неприбрані, то звертайтеся до нас. Повідомляйте. Ми будемо реагувати. Я також закликаю жителів Тернополя долучатися до толоки, проявляти ініціативу, щоб місто набуло кращого вигляду, – відзначив начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

Найближчими днями у Тернополі розпочнеться акція з висадження дерев. Садитимуть також екзотичні рослини. У парку Шевченка будуть рости тюльпанові дерева.

#Тернопіль #підвал #прибирання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...