• Головна
  • Через брак фінансів табори на Тернопільщині приймуть на 4 тис. дітей менше
10:15, 3 квітня 2015 р.

Через брак фінансів табори на Тернопільщині приймуть на 4 тис. дітей менше

Перевірку стану підготовки дитячих оздоровчих закладів області до оздоровчого сезону здійснили директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур та його заступник – начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА Ігор Чорний під час об’їзду.

Зокрема, як зазначив Ігор Чорний, було обстежено 12 дитячих оздоровчих закладів.

  «Наразі здійснюються капітальні ремонти у закладах, які знаходяться на півдні області – це «Збруч» (Борщівський р-н), «Лісова пісня» (м. Борщів), «Ромашка» (Заліщицький р-н), «Лісовий»  (Бучацький р-н).  У «Лісовому дзвіночку» (Бучацький р-н) придбано басейн. На жаль, у більшості інших закладів навіть не  розпочато косметичний ремонт», - підкреслив начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА.   

Табір

Табір

У свою чергу, Віктор Мацикур зазначив, що ймовірно, цьогоріч не відкриється «Гайдарівець» (Шумський р-н).

«Маємо проблему з фінансуванням. Якщо торік з Фонду соціального страхування було виділено 8 млн 149 тис. грн на закупівлю путівок, то цьогоріч такого фінансування не буде. Також у цьому році не передбачено  відповідного фінансування з держбюджету АПК. Відтак цього року ми  оздоровимо приблизно на 4 тис. дітей менше, ніж торік», - наголосив Віктор Мацикур.

  За його словами, виходом із ситуації є виділення субвенції з Державного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей, відповідно до рекомендацій комітетських слухань, що відбулися у Києві.

#дитячі табори

Коментарі

Оголошення
live comments feed...