• Головна
  • Незабаром кожен тернополянин отримає бланки заяви про призначення житлової субсидії
20:00, 3 квітня 2015 р.

Незабаром кожен тернополянин отримає бланки заяви про призначення житлової субсидії

Про виготовлення підприємствами, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення, бланків заяви про призначення житлової субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, і доставку їх споживачам йшлося під час наради, яку виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської ОДА Іван Бабійчук провів 3 квітня.

За його словами, наразі всі підприємства, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення виготовили дану продукцію і вже найближчим часом вона потрапить до людей.

«У зв’язку з подорожчанням вартості комунальних послуг держава зобов’язана забезпечити  всіх доступом до надання субсидій, щоб кожен, у котрого є  така потреба, міг її отримати, - наголосив Іван Геннадійович. - Це соціальний проект, тому ми робитимемо все, щоби кожен громадянин отримав потрібну інформацію».

Також він наголосив, що з метою більшої ефективності доставкою бланків займатимуться підприємства, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення спільно з регіональними відділеннями «Укрпошти» в області.

#Тернопільщина #заява #субсидія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...