• Головна
  • З 15 квітня у Тернополі зросте квартплата
20:30, 3 квітня 2015 р.

З 15 квітня у Тернополі зросте квартплата

Про необхідність підняти тарифи, підприємства житлово-комунальної сфери говорять давно. Нещодавно їхнє прохання задовільнили. Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення переглянути тарифи на квартплату в сторону збільшення.

НАДІЯ КРАВЕЦЬ, начальник фінансово-бухгалтерського відділу міського управління ЖКГ: «Це в нас не прийнятий новий тариф, а скорегований уже існуючий з 2011 року тариф. З того часу пройшло дуже багато змін. Змін пройшло і на законодавчому рівні, і прийшли зміни в вартості паливно-мастильних матеріалів, мінімальна заробітна плата зросла. Якщо порівнювати вартість електроенергії, то вона зросла на 156% з одинадцятого року. Варіться паливно-мастильних, будівельних матеріалів на 208%».

До прикладу, для квартири площею 60 кв. м, в будинку без ліфта, квартплата становитиме від 48 гривень до більш як 126. Це тому, що у підсумку вартість залежить від багатьох чинників, пояснює Надія Кравець, передає ІНТБ

НАДІЯ КРАВЕЦЬ, начальник фінансово-бухгалтерського відділу міського управління ЖКГ: «В нас тариф затверджений по будинковий, по кожному будинку в нас затверджений новий тариф. Від 80 коп. зараз вартість метра квадратного до 2 грн. 57 за 1 метр загальної площі».

Раніше ж, за квадратний метр тернополяни сплачували від 50 копійок до півтори гривні без податків.

#15 квітня #тернополяни #квартплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...