• Головна
  • Берці, камуфляж, медикаменти: як волонтери забезпечують тернопільських бійців, які їдуть в зону АТО
11:00, 4 квітня 2015 р.

Берці, камуфляж, медикаменти: як волонтери забезпечують тернопільських бійців, які їдуть в зону АТО

 Четверо наших земляків, мобілізованих до лав ЗСУ, після підготовки у тренувальному центрі «Десна» Чернігівської області повернулися додому, а невдовзі вирушать у військові частини.

Василь Розмайран з Капустинець, мешканець Залужжя Сергій Клебан, Василь Заєць із Заруддя та Андрій Коваль з Романового Села побували у районному штабі національного спротиву, щоб подякувати волонтерам та усім небайдужим мешканцям Збаражчини, які їм допомагають, за підтримку.

За словами одного з них, Василя Розмайрана, якби не волонтери, мобілізованим військовослужбовцям було б скрутно, адже ті забезпечили їх усім необхідним. Зокрема, у штабі нацспротиву видали комплекти літніх берців та камуфляжу, а волонтери центру допомоги військовим АТО відвезли їм у військово-тренувальний центр «Десна» продукти, медикаменти, засоби гігієни. Підприємцю Олегу Івасику наші земляки також вдячні за надану волонтерську допомогу, пише Народне слово.

Чоловіки налаштовані оптимістично, готові захищати Україну від сепаратистів та їх московських господарів і вірять у перемогу, адже правда − на нашому боці.

#Берці #камуфляж #медикаменти: як волонтери забезпечують тернопільських бійців #які їдуть в зону АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...