• Головна
  • Тернополянина оштрафували за ходіння по залізничній колії
19:30, 7 квітня 2015 р.

Тернополянина оштрафували за ходіння по залізничній колії

34 гривні штрафу заплатив сьогодні тернополянин Сергій Беляєв. Чоловіка оштрафували за ходіння по залізничній колії.

- Йшов зранку на роботу від шостого магазину до залізничного вокзалу звичним маршрутом - зверху від моста стежкою через залізничну колію, - розповідає 20хвилин Сергій Беляєв. - Зупинили мене двоє людей у військовій формі, представилися і сказали, що ходити коліями заборонено. За це передбачений штраф від 34 до 180 гривень. Виписали мінімальний штраф і видали квитанцію. На квитанції штамп змінного пункту воєнізованої охорони на станції Тернопіль.

Чоловік каже, що претензій з приводу штрафу не має, однак хотів би інших тернополян попередити, щоб не ходили коліями, адже за це тепер карають.
- Там протоптана стежка, багато людей від шостого магазину чи з Нового світу ідуть на залізничний вокзал саме через колії, - розповідає Сергій Беляєв. - Бачив, що патруль зупинив ще кількох людей. Я розумію, що зараз у нас є загроза диверсій. Якщо вважають, що в такий спосіб можна уникнути небезпеки і навести порядок, то хай наводять. До того ж, часто бачу, що колії переходять і діти, а це особливо небезпечно. Хоча спочатку можна було б попередити людей, щоб не ходили, а тоді вже штрафувати тих, хто ігнорує попередження.

#Тернопіль #пішохід #штраф

Коментарі

Оголошення
live comments feed...