• Головна
  • На Тернопіллі запрацювала «Клініка на колесах»
12:15, 8 квітня 2015 р.

На Тернопіллі запрацювала «Клініка на колесах»

Медичну «Клініку на колесах» Міжнародного благодійного фонду «Дар Життя», яка протягом 6-9 квітня 2015 року з 9 до 16 години безоплатно функціонує на території комунального закладу Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради з робочим візитом відвідали заступник голови районної державної адміністрації Уляна Люлька та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Цаль.

Сьогодні у Острові зупинилося два оснащених сучасною медичною апаратурою автобуси «Клініки на колесах» – педіатричний та стоматологічний. За чотири дні роботи медики  зможуть обстежити понад 200 дітей з цього та навколишніх сіл.

Працівники клініки проводять безоплатне медичне діагностування, надають високоякісну медичну допомогу та стоматологічне лікування дітям, підліткам, багатодітним сім’ям, видають медичні заключення кожному пацієнту, здійснюють навчання про статеве репродуктивне здоров’я та святість життя.

Довідково: Для реєстрації телефонувати директору Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кожушко Оксані Казимирівні за телефоном 097-274-0-476.

#Тернопілля #«Клініка на колесах»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...