• Головна
  • Постійне спізнення депутатів дістало уже і голову Тернопільської облради
12:30, 8 квітня 2015 р.

Постійне спізнення депутатів дістало уже і голову Тернопільської облради

Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець нарешті вирішив навести порядок в раді.

Справа в тім, що традиційно сесії починаються із значним запізненням. Як правило, ті депутати, журналісти та запрошені, які прийшли вчасно, змушені чекати 20-30 хв, доки розпочнеться пленарне заміс дання. Іноді до розгляду питань з порядку денного депутати приступають взагалі орієнтовно через годину від часу, коли мала початися сесія.

 Під час вчорашнього засідання Василь Хомінець довів до членів президії інформацію щодо необхідності дотримання дисципліни депутатами обласної ради.

«Недопустимо, щоб депутати  вчасно не приходили на пленарні засідання сесій. Традиційно вони розпочинаються о 10.00. Тому о 10.30 на сайті Тернопільської обласної ради уже буде оприлюднена інформація про те, хто з депутатів  вчасно приходить на пленарні засідання і добросовісно виконує взяті перед виборцями обов’язки. Відтепер така інформація буде подаватися постійно», – сказав Хомінець.

Водночас чим ризикують ті депутати, які продовжать спізнюватися, – незрозуміло.

Власне запізнілою є і ініціатива Василя Хомінця навести лад. Адже легітимний термін каденції Тернопільської облради вже вийшов. Забезпечувати порядок треба було впродовж цих п’яти років,  коли сесії ради ніяк не могли розпочатися вчасно, а не напередодні чергових виборів до місцевих рад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#облрада #Хомінець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...