• Головна
  • Помічник екс-президента Грузії став радником міського голови Тернополя
21:00, 8 квітня 2015 р.

Помічник екс-президента Грузії став радником міського голови Тернополя

Помічник екс-президента Грузії Міхаеля Саакашвілі, відомий грузинський реформатор та експерт, який у складі грузинської команди працює над впровадженням реформ в Україні Іло Глонті офіційно став радником міського голови Тернополя Сергія Надала. Відповідне розпорядження було підписане 8 квітня.

«З приємність можу представити вам Іло Глонті як радника міського голови Тернополя з питань проведення реформ та залучення інвестицій. Разом ми розпочинаємо ще один проект у місті «Інститут громадських радників міського голови», який фактично започаткував Іло Глонті, - каже Сергій Надал. – Досвід Грузії у плані залучення інвестицій та проведення реформування є безцінним, тому ми будемо намагатися у цей непростий час разом розвивати внутрішні інвестиції та залучати іноземних інвесторів до міських проектів».

Іло Глонті вдячний міському голові за довіру і запевняє, що зовсім скоро постарається представити громадськості перші результати своєї діяльності на посаді радника. Він зазначає, що наразі співпрацює з усіх міст та областей України лише з Тернополем.

«Мабуть, багатьох цікавить, чому саме Тернопіль? - запитує Іло Глонті. – Сьогодні мені здається, що це те місто, яке найбільше готове до змін, до впровадження нових ідей. Найголовніше, що наші закордонні колеги оцінюють інвестиційний потенціал міста на високому рівні, а також вагомим фактором є підтримка місцевої влади, що важливо і для мене, і для потенційних інвесторів».

До слова, перша зустріч міського голови Сергія Надала та грузинського реформатора Іло Глонті відбулася менше тижня тому. Проте за цей час обидві сторони обговорили можливість реалізації у місті ряду як довгострокових, так і короткострокових проектів. Як додає Іло Глонті, саме у такому швидкому темпі й робилися грузинські реформи.

Співпрацюватиме грузинський реформатор на громадських засадах.

Довідково:

Іло Глонті – грузинський політик-реформатор,радник екс-президента Грузії Міхаеля Саакашвілі, навчався у реформатора Кахи Бендукідзе. Уже п’ять місяців працює з групою грузинських реформаторів з питань реформування при кількох Міністерствах України.

#Тернопіль #радник міського голови #помічник президента ГРузії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...