• Головна
  • Вікторини і естафети: у тернопільських дитсадках проходять спортивно-пізнавальні заходи
«Квітка здоров’я»
08:40, 9 квітня 2015 р.

Вікторини і естафети: у тернопільських дитсадках проходять спортивно-пізнавальні заходи

«Квітка здоров’я»

Поширення популяризації здорового способу життя набуває сьогодні дуже актуального значення.

Здоров'я більше не "даруватимуть" — його треба плекати самому ще змалку. Звідси і потреба виховання в дітей уміння доглядати за власним здоров'ям — вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, дотримуватися правил гігієни, уникати шкідливих для здоров'я звичок і вчинків.

Саме з цією метою Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення продовжує низку спортивно-пізнавальних заходів «Квітка здоров’я» для дошкільних навчальних закладів міста Тернополя.

Захід відбувся 02-03 квітня в середніх та старших групах ДНЗ №37, в рамках вікторини діти складали  квітку здоров’я, пелюстку за пелюсткою, що символізували складові здоров’я. Також, продемонструвавши свої знання, мали можливість розім’ятися і позмагатися у спортивних естафетах. Бігаючи з м’ячем, перелазячи через обручі демонстрували спритність, гнучкість та влучність. Інтрига трималася до самого кінця, бо під час заходу учасники збирали фішки, які видавались за ерудованість та спортивні здібності. Захоплення та азарт вирувало протягом заходу, діти наввипередки давали відповіді, вболівали один за одного та прагнули до командної перемоги. Але, виховуючи поняття здорових змагань, перемагає завжди дружба і всі маленькі чемпіони отримали свої заслужені винагороди.

#Тернопіль #діти #спортивні естафети

Коментарі

Оголошення
live comments feed...