• Головна
  • Директор парків стверджує, що сам зобов’язав підприємця облаштувати павільйон в центрі гідропарку
13:30, 10 квітня 2015 р.

Директор парків стверджує, що сам зобов’язав підприємця облаштувати павільйон в центрі гідропарку

У міській раді відреагували на критичні публікації, які стосуються зведення закладу харчування на центральній алеї гідропарку.

"Днями ряд Інтернет-видань поширили інформацію про облаштування літнього торгового майданчика у парку «Топільче», у якій автор зазначає, що нібито він належить членам сім`ї міського голови.

Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до Інтернет-редакцій, щоб вони спростували оприлюднену інформацію. Адже згадана публікація є недостовірною, має образливий характер, принижує честь, гідність та ділову репутацію, усі наведені аргументи у ній є абсолютно безпідставними, не доведені та, як наслідок, є наклепом.

Оскільки Інтернет-редакції не відреагували на вимогу спростувати інформацію, тому юридичний відділ міської ради готує судовий позов до редакцій цих видань.

Об’єкт тимчасової літньої торгівлі встановлює приватний підприємець, який роками орендує територію у парку «Топільче».

«Конкурс на згадану у публікації територію виграв приватний підприємець для здійснення літньої торгівлі. Раніше там знаходився торговий намет з рекламою слабоалкогольних напоїв, які продавати у парках міста суворо заборонено, - розповідає директор КП «Об’єднання парків культури і відпочинку» Олег Протасевич. – Оскільки міською радою було затверджено єдиний зовнішній стиль літніх майданчиків, тому ми зобов’язали підприємця облаштувати місце торгівлі відповідно до нових вимог. Тому він й проводить роботи з монтажу дерев’яної конструкції на даній територій».

Олег Протасевич зазначає, що підприємець зобов’язався виконати всі вимоги щодо облаштування літнього майданчика, огорожі, зовнішнього освітлення, а також провести благоустрій території", – повідомляє прес-служба мерії.

#забудова #парк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...