• Головна
  • «Не було тиску води, були провалені решітки та гнилі труби»: у Тернопільській військовій частині відремонтували лазню
16:30, 10 квітня 2015 р.

«Не було тиску води, були провалені решітки та гнилі труби»: у Тернопільській військовій частині відремонтували лазню

Військова частина, яка дислокується у Тернополі, тепер має оновлену лазню.

Її ремонт зробили за кошт місцевих підприємців волонтери та військовослужбовці частини. У Чистий четвер солдати вперше відвідали її. Солдатська лазня у військовій частині, яка дислокується у Тернополі, раніше була у дуже поганому стані. Про це розповідають і військові, і волонтери, які бачили її, передає TB4

– Стан був жахливий. 14 душових, з них працювало 5 напевно, наскільки я пам’ятаю, і працювало – це так грубо сказано. Бо ні тиску води не було і сита, з яких є сам душ, вони були всі розбиті об підлогу і вода там не ішла. Крани висять, про ці душові, про які я казав, з них просто тече вода. Все в ржі, провалені решітки, труби гнилі, – розповідає активіст “Автомадану”, волонтер Логістиного центру допомоги бійцям АТО Назар Хамуляк.

– Була наша баня ця в дуже поганому стані. Тут майже нічого не працювало, працювало десь 3-4 змішувача з водою, все було поломане і ледь працювало, – додає начальник бані Сергій Висоцький.

Лазню відремонтували тернопільські волонтери. Кажуть, це їх перший проект в тилу. Гроші, які жертвують на армію, не витрачали. Бо усе необхідне надали місцеві підприємці. Спочатку волонтери думали лише замінити крани і почистити лазню. Проте коли взялись робити, виявили ржаві труби. Довелось замінити і їх. Також поставили нові зливи та сітки на вікна. Загалом ремонт обійшовся у понад 34 тисячі гривень. У лазню військові ходять раз у тиждень, в суботу, та перед святами.

– З трьох часов в нас начинається баня і до пів 10 вечора весь особовий склад уже помитий.  На один підрозділ – пів години. Вони за пів години всі перемиваються, – пояснив начальник бані.

У Чистий четвер військові вперше відвідали нову лазню. Тернопільські волонтери на цьому зупинятись не планують. І закликають тернополян долучатись.

– Не тільки нам потрібні гроші. Якщо вам потрібен профіль електрика, дзвоніть до нас на наш кол-центр, на гарячу лінію, ви нам будете потрібні. Сантехніків вже є команда. Любі: будівельник, монтажник, от нам вже дали заявку, що, можливо, треба вікна поміняти. Хто там має магазини, виробництво вікон пластикових – будем раді, чекаєм, – каже Назар Хамуляк.

#Тернопільська військова частина #лазня

Коментарі

Оголошення
live comments feed...