• Головна
  • Шустер і Табачник в Тернополі: як це було
12:00, 25 вересня 2011 р.

Шустер і Табачник в Тернополі: як це було

Трансляція в Тернополі загальновідомої і популярної програми Савіка Шустера, та ще й за участі одіозного міністра, не могла залишити байдужою молодь міста. А враховуючи, що програма була зорганізована на другий день після скандалу на саміті з букетом квітів, в Тернополі вона могла стати "бомбою".

Коментуючи анонс, тернополяни пропонували під час трансляції щонайменше вийти на вулицю з гаслами "ганьба" або влаштувати флеш-моб, хтось стримано пропонував не соромити наше місто хуліганством, а підготувати цікаві запитання, які б насправді схвилювали Д.Табачника.

Як на мене, сильного вибуху не сталося. Його не сталося взагалі.  Те, що відбувалося в Тернополі, не можна  прирівняти навіть до бенгальського вогника, бо воно скоріш нагадувало поспіхом прилаштовані декорації.

Розмова в київській студії йшла більш-менш жваво, але була б значно цікавішою, якби на передачу закликали ту саму 17-річну Дашу, яка миттєво стала відомою щонайменше на теренах колишнього СНД.

Щодо подій на тернопільському майдані, то вони не викликали особливого інтересу в учасників програми, швидше співчуття - в студії повторювали, що в Тернополі холодно і студенти чекають, щоб висловитися.

Те, що тернопільську молодь прозоро назвали "студентами педагогічних вузів", нехай залишиться на совісті організаторів програми. Насправді  нагоди поспілкуватися з Д.Табачником допізна чекали і майбутні медики, і економісти, і студенти політехнічного, і вчителі, і батьки.

А цей коментар, залишений на сайті 0352.com.ua -
"у діалозі брали участь заздалегідь підготовлені і допущені до прямого ефіру убогі студенти педвузу, більшість з яких спілкувалися улюбленою мовою Табачника. Ганьба!!!" - нехай залишиться на совісті коментатора.

Те, як тернопільська молодь виглядала в кадрі на голубому екрані, більшою частиною залежало від майстерності опертора і виставленого світла. А те, що надвечір дійсно похолодало, нікого з тернопільської молоді не налякало. Скоріш відштовхував сам формат пропонованої дискусії.

Нікого з студентів наперед не готували. Але запитання, що ставили студенти, ведучий попередньо зачитував в студію, і саме редактори відбирали серед них найбільш цікаві.
А одне-однсіньке запитання, озвучене російською мовою, навряд чи може бути показником, враховуючи, що поставила його дівчина, котра готується стати фахівцем російської мови.

Проте питань в тернополян залишилося ще дуже багато. І складається враження, що це запитання не лише до міністра, який виглядає вже просто як цап-відбувайло. І готових відповедей на ці запитання не буде. Очевидно, розв'язувати наболілі проблеми доведеться саме їм - тим молодим людям, котрі прийшли того вечора на Театральний майдан.


Шустер і Табачник в Тернополі: як це було, фото-1
Шустер і Табачник в Тернополі: як це було, фото-2
Шустер і Табачник в Тернополі: як це було, фото-3
Шустер і Табачник в Тернополі: як це було, фото-4
Шустер і Табачник в Тернополі: як це було, фото-5
Шустер і Табачник в Тернополі: як це було, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...