• Головна
  • На Тернопільщині автомобіль «Пежо» з’їхав в кювет
17:00, 14 квітня 2015 р.

На Тернопільщині автомобіль «Пежо» з’їхав в кювет

Інформація про ДТП з потерпілими надійшла дванадцятого квітня о 15.15 в Бережанський райвідділ міліції. Диспетчер швидкої телефоном повідомив, що на автодорозі Бережани-Тернопіль, поблизу села Комарівка, аварія.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. У ході обстеження стало відомо, що на 102 кілометрі автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка, водій автомобіля Пежо Експерт не впоралася з керуванням та допустила з’їзд автівки в кювет. Внаслідок ДТП пасажира із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забійною раною голови госпіталізували в Козівську райлікарню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #автомобіль «Пежо» #ДТП
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення