• Головна
  • Продукти, колеса, інструменти для ремонту автомобілів: тернопільський професор збирає допомогу для бійців 14-ої бригади
10:00, 15 квітня 2015 р.

Продукти, колеса, інструменти для ремонту автомобілів: тернопільський професор збирає допомогу для бійців 14-ої бригади

Військові потребують запчастин та інструментів для ремонту автомобілів, танків, БМП. Про це повідомляє командир взводу 14-ої Володимир-Волинської бригади Микола Лазарович. Нагадаємо професор тернопільського вишу нещодавно пішов добровольцем.

За словами Миколи Лазаровича, військові потребують також продуктів харчування, зокрема мелене сало, тушонки, консерви. “Продуктами трохи забезпечені, але їх потрібно готувати, а не завжди є час для приготування їжі”, - каже Микола Лазарович.

Подаємо список необхідних речей, які потрібні військовим: професійні набори ключів для ремонту техніки, в т. ч. рожкові та набори трищіток; хомути різних діаметрів; патрубки різних діаметрів; шланги різних діаметрів; тестери; апарати холодного зварювання; автопаста; трилітрові банки зеленої і білої фарби; робочі спецівки; робочі рукавиці; бронежилети; кевларові каски; літні берці; військова форма; військові кепки; накидки від дощу; ліхтарики; розгрузки; кокарди; шеврони.

#Продукти #колеса #інструменти для ремонту автомобілів #тернопільський професор

Коментарі

Оголошення
live comments feed...