• Головна
  • В Тернополі буде благодійний «гаражний розпродаж»
08:31, 16 квітня 2015 р.

В Тернополі буде благодійний «гаражний розпродаж»

Ярмарка з продажу вживаних, але корисних, цікавих та потрібних речей, відбудеться в Тернополі 24 травня на Майдані Волі. Найцінніше піде «з молотка» в форматі публічного аукціону.

Які саме лоти будуть найкращими, наразі невідомо, - їх оберуть з-поміж тих речей, які принесуть тернополяни. Власне задум організаторів розпродажу зібрати ті речі, які та чи інша людина наразі не використовує чи незнає де подіти, але вони можуть знадобитися іншим.

- Ми поставили за мету зібрати кошти на автомобілі для АТО, в яких, зі слів бійців з передової, зараз є дуже велика потреба, - говорить учасниця "Об'єднання "Самопоміч" Оксана Бачинська. Тому почали проект "Врятуй життя солдату". Збираємо гроші різними способами один з яких "гаражний розпродаж". Сподіваємось тернополяни долучаться. Зараз помогати грошима люди не можуть бо в економіці біда, але кожен має на продаж якусь річ, яка може пригодитися іншому. От ми і хочемо аби люди, які можуть помогти якимись речами та предметами, з нашою допомогою, виставили їх на продаж, а інші прийшли і обрали щось для себе. Всі виручені кошти, підуть на придбання автомобілів.

Учасники "Самопомочі" звертаються до всіх небайдужих тернополян долучитися до збору речей та прийняти участь в розпродажі.

- Ми просимо людей приносити речі в наш офіс на Руській, 52, - каже учасник ГО Едуард Биндас. - Якщо це щось важке чи велике, телефонуйте за номером 52-27-27 – приїдемо й заберемо. Кожну річ, яку беремо в людей для продажу, сфотографуємо та внесемо в базу з своїм номером. Тобто нічого не загубимо і не втратимо, за продане відзвітуємо, а те, що залишиться – повернемо. Кожну річ просимо "вкопмлектувати" наліпкою, стікером чи запискою з ПІП, номером телефону та сумою, за якою на вашу думку, варто продавати. Якщо предмет має цікаву історію – напишіть її.

Таким чином організатори мають намір до 20 травня (саме до тої дати можна приносити речі – авт.) зібрати на офісі колекцію з того, що принесуть тернополяни аби вже 24 травня виставити усе в центральній частині міста на продаж. 

- На кожен товар є свій покупець, - говорить пані Оксана. - Раритетна техніка, національний одяг, художні твори й твори мистецтва, сувеніри, книги, цікавий посуд, поштові листівки, марки, монети, туристичне спорядження та навіть красиві рослини в горщиках чи велосипед – все це, чим ви не користуєтесь чи що лежить без діла, може знайти свого покупця. Єдине прохання – не несіть звичайного одягу, радянських меблів, користованого щоденного посуду і тому подібне. Просто реально подивіться на річ і подумайте: "Чи купить її хтось". Речі потрібні такі, що продадуться, бо ж мета не "поексперементувати", а зібрати гроші на автомобілі, які рятуватимуть життя.

Як уже писали, найцікавіші речі, які принесуть люди, продаватимуть в форматі аукціону "хто більше дасть". Організатори "гаражного розпродажу" й самі подбають аби серед лотів були цікаві об'єкти. Крім того по навчальних закладах, гуртках та творчих об'єднаннях пройде інформаційна кампанія-заклик долучитися до розпродажу зі своїми роботами.

Під час проведення заходу гості зможуть послухати живі виступи місцевих виконавців та гуртів, які виконають народні та патріотичні пісні.

Приносити речі можна в офіс міського осередку ГО "Самопоміч", що по вулиці Руській, 52 (2 поверх). Деталі за номером 52-27-27.

ДОВІДКА:

"Гаражний розпродаж" – популярний за кордоном спосіб: для одних - продати речі, які лежать без діла, а для інших – знайти потрібне за вигідною ціно. Такий собі ярмарок з продажу вживаних речей. Меблі, техніка, художні вироби, туристичне спорядження, елементи інтер'єру, книги, кераміку, сувеніри, раритети, національний одяг, символіка та багато іншого– все це продають та купують під час "гаражних розпродажів". Крім того такі розпродажі – цікаве місце для проведення часу, адже на прилавку може з'явитись щось неймовірно несподіване.

#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин #гаражний розпродаж в Тернополі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...