• Головна
  • У Тернополі суд покриває злочинців?
09:30, 16 квітня 2015 р.

У Тернополі суд покриває злочинців?

Відразу ж на початку судового засідання розгляд справи перенесли на травень. Про це поклопотався адвокат одного із засуджених.

Вона, захищати інтереси хлопця, якого разом із ще сімома його друзями звинувачують у побитті трьох чоловіків, взялася нещодавно, а тому потребує часу, аби розглянути всі матеріали. Натомість, адвокат постраждалих вважає це клопотання необґрунтованим, і розцінює його як затягування справи.

ВОЛОДИМИР КМЕТИК – адвокат потерпілих

«Один із засуджених Хоростковський попросив свою сестру рідну, Яну, щоб вона захищала його в судовому засіданні. Я вважаю, що було достатньо часу з моменту, коли кримінальну справу передали з касаційної інстанції, достатньо було часу укласти дану угоду про надання правової допомоги і ознайомитись із матеріалами справи. Я думаю, що так буде наступного засідання, де Синюк заявить таке же саме клопотання і теж буде просити адвоката, оскільки він не знайде грошей, для того, щоб надати йому правову допомогу».

Вирішення справи затягують не засудженні, а, навпаки, постраждалі, вважає адвокат іншого обвинуваченого, повідомляє Інтб.

ІГОР ЯНКОВИЧ – адвокат одного з засуджених

«Причина затягування судового засідування – це позиція потерпілих, направлена на те, щоби найдовше слухалася ця справа».

Це, адвокат Ігор Янкович, обґрунтовує тим, що рішення Тернопільського адміністративного суду постраждалих не влаштовує, і вони звертаються до судів вищих інстанцій.

ІГОР ЯНКОВИЧ – адвокат одного з засуджених

«По їхній ініціативі справу передали розслідувати з Тернопільської області в Чернівецьку область. Таким чином, виявили недовіру практично всій тернопільській міліції по розслідуванні банального рядового злочину, а саме – 296 ч. 2 по класифікації статті 12. Вона передбачає, що це злочин середньої важкості».

Натомість, слова Ігоря Янковича захисник потерпілих заперечує. Володимир Кметик каже, за більш як чотири роки вони жодного разу не подавали клопотання про відкладення справи, а лише хочуть справедливого покарання для засуджених.

ВОЛОДИМИР КМЕТИК – адвокат потерпілих

«Суд, як ми сьогодні почули, керується Кримінально-процесуальним кодексом, яким передбачено, що будь-яка особа має право на захист. Таким правом користуються і, я би сказав, зловживають самі засудженні. Оскільки вже не вперше відкладається засідання по їхній вині. Жодного разу, жодного клопотання зі сторони потерпілих за весь час розгляду справи жодного ми не подавали про відкладення. Оце, що говорив адвокат Янкович, не відповідає дійсності».

Наступного разу справу у суді розглядатимуть  у травні.

#Тернопіль #суд #злочинці #потерпілі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...