• Головна
  • Аукціон з продажу бруківки, яку було демонтовано з тернопільських вулиць, не відбувся
13:00, 16 квітня 2015 р.

Аукціон з продажу бруківки, яку було демонтовано з тернопільських вулиць, не відбувся

Аукціон із продажу базальтової бруківки мав відбутися вранці у четвер, 16 квітня в Тернополі. Проте його не було - ніхто не зареєструвався на аукціон. Тепер буде новий аукціон.

Цього дня планували виставити на продаж стару бруківку загальною вартістю понад 200 тисяч гривень з ПДВ. Це - 100 кубів небитої і 240 кубів битої. Початкову ціну визначали незалежні експерти.

- Люди телефонували і цікавилися цією бруківкою, але до останнього дня реєстрації учасників, а це була п'ятниця, 10 квітня, жоден не подав документи, - розповідає 20хвилин ліцитатор Василь Гишка, який мав провести аукціон 16 квітня. - Перший лот - бруківка більше правильної форми, а другий - лом, тобто бутовий камінь-щебінь від бруківки.

Через відсутність учасників на першому аукціоні, комунальники, а це КП "Міськшляхрембуд", планують провести нові торги. Про це повідомив головний інженер підприємтва Олександр Юрецький.

- Отож, ті, хто хочуть брати участь у торгах, повинні послідкувати, коли вийде відповідне оголошення у "Тернополі вечірньому" з0 номером і вказаним місцем для реєстрації. Далі вони мають сплатити реєстраційний внесок - це 17 грн, сплатити гарантійний внесок - 10% від початкової вартості лоту, - пояснює пан Гишка. - Уже з документами про оплату потенційні учасники мають прийти для реєстрації на аукціон за адремсою, що буде вказана в оголошенні.

Василь Гишка припускає, що учасників на перші торги не було, бо лоти завеликі. Адже люди, які телефонували, цікавилися бруківкою переважно для встелювання доріжок у садках і на дачах. Тому, мовляв, лоти варто розбити. Але, за словами головного інженера "Міськшляхрембуду", на другі торги також виставлять два лоти - комунальники сподіваються продати їх.

- У минулому ми використовували таку бруківку для мощення зупинок громадського транспорту. Якщо її не продамо, і надалі частина йтиме на цю мету, - деталізує пан Юрецький. - Якщо продамо, - гроші підуть на баланс "Міськшляхрембуду" і будуть використані за погодженням із міськрадою.

#Тернопіль #аукціон #бруківка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...