• Головна
  • Серед тернополян популярності набувають секонд-хенди
17:00, 17 квітня 2015 р.

Серед тернополян популярності набувають секонд-хенди

За соціальними дослідженнями, купівельна спроможність українців упродовж цього року значно знизилася. Особливо помітна ця тенденція у регіонах з низьким рівнем зарплат, серед яких Тернопільщина. Відтак популярності набувають секонд-хенди.

Споживання погіршилося через падіння рівня життя українців, – відзначають експерти.

«Ми дослідили в Україні тенденцію до зменшення купівельної спроможності українців. Складається враження, що в Україну повертаються 90-ті, коли люди перестають купувати нові дорогі речі та надають перевагу вживаним речам. Експорт товарів з країн Європи теж знизився особливо упродовж цього року. Відтак погіршуються економічні зв’язки із західними ринками», – відзначив економічний експерт Олександр Охріменко.

Експерти дослідили, що у західних регіонах надають перевагу секонд-хендам. У тернопільських магазинах вживаного одягу чи не кожного дня ажіотаж, пише зз.

«З нашими зарплатами і цінами тільки на секонд-хенді можна купувати одяг, бо по-іншому не виживеш. Тому добре, що є такий варіант. Але мушу сказати, що і там ціни не є низькими. Останнім часом все подорожчало», – розповіла пенсіонерка Галина Терещук.

#Тернопіль #секонд-хенд #популярність

Коментарі

Оголошення
live comments feed...