• Головна
  • Скільки тернопільських бійців отримали статус учасника бойових дій?
21:00, 17 квітня 2015 р.

Скільки тернопільських бійців отримали статус учасника бойових дій?

23 учасники АТО отримали статус учасника бойових дій, 1- інваліда війни.

Станом на 01 квітня 2015 року в Тернопільській області 23 особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, надано статус учасника бойових дій, 1 – статус інваліда війни. Окрім того, 69 особам, у тому числі 7 неповнолітнім дітям, встановлено право на пільги як членам сім’ї загиблого ветерана війни, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, повідомили під час засідання Ради учасників АТО, що відбулося 16 квітня в ОДА.

Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, у Тернополі діє Тернопільське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

«Для надання послуг з протезування учасників АТО та членів їх сімей Тернопільським КЕПОП проведено ряд заходів, а саме: складено план заходів, спрямованих на забезпечення осіб, постраждалих внаслідок антитерористичної операції; ведеться облік постраждалих внаслідок АТО уродженців Тернопільської області, які звертались за медичною допомогою в лікувально-профілактичні заклади; постійно ведеться робота відповідними департаментами ОДА, волонтерами в Тернопільській області, які займаються допомогою учасникам АТО, щодо виявлення постраждалих воїнів внаслідок антитерористичної операції. Також проводяться щотижневі виїзди до лікувальних закладів, де перебувають постраждалі учасники АТО та надається всебічна інформація стосовно гарантії держави на здійснення безкоштовного протезування (ортезування)», - розповів директор департаменту соціального захисту населення ОДА.

За його словами, інформацію про зазначених громадян внесено до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків, їм надаються пільги відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

«За інформацією районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Тернопільської та Чортківської міських рад з серпня 2014 року за рахунок усіх можливих джерел фінансування сім’ям військовослужбовців, особам рядового і начальницького складу, працівникам, які беруть участь в антитерористичній операції, виплачено матеріальну допомогу на суму               1070,5 тис. грн», - констатував Вадим Боярський.

#Тернопільщина #23 учасники АТО #статус учасника бойових дій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...