• Головна
  • У тернопільському медуніверситеті десятки дівчат боролися за титул «СтудМіс ТДМУ»
11:00, 18 квітня 2015 р.

У тернопільському медуніверситеті десятки дівчат боролися за титул «СтудМіс ТДМУ»

Загалом за титул найкрасивішої змагалися 12 учасниць з різних факультетів вишу. На підготовку в них було кілька місяців. За цей час дівчата докладали максимум зусиль, аби якнайкраще показати себе публіці.

БОГДАН КУЛІКОВСЬКИЙ, співорганізатор конкурсу: «Конкурс в нас в університеті проходить вже вдруге. Дівчата відбірковий етап мали ще в грудні місяці. З того часу готувалися по шести конкурсах. На відборі «СтудМіс ТДМУ» було близько 30 дівчат, пройшло тільки 12 і хочемо сказати, що приємно, що серед конкурсанток є студентка-полячка».

Свою вроду дівчата демонстрували у представленні,  дефіле в українському вбранні, в купальниках і традиційно, у вечірніх сукнях. Інтелект учасниць глядачі могли оцінити в конкурсі запитань. Не обійшлося і без показу талантів. Дівчата співали, танцювали та читали поезію. «СтудМіс медуніверситуту 2015» стала Людмила Гадомська. У конкурсі талантів вона показала виступ на тему війни, передає ІНТБ

ЛЮДМИЛА ГАДОМСЬКА, СтудМіс ТДМУ 2015: «Я вважаю, що зараз в нас, в країні, дуже важка ситуація. І я думаю, що нам потрібно всім нагадувати, всім пам’ятати і вшановувати пам’ять всім Героям. Бо це справді дуже боляче».

У виборі найкращої думка суддів та глядачів співпала. Адже,  Людмила отримала ще й титул «Міс глядацьких симпатій». Першою віце-СтудМіс ТДМУ 2015 року стала Світлана Перетятко, а титул другої віце-СтудМіс виборола Надія Івасенко. Що ж до переможного рецепту, дівчата зізнаються, секрет в посмішці.

НАДІЯ ІВАСЕНКО, ІІ віце-СтудМіс ТДМУ 2015: «Хороший настрій і посмішка, більше нічого»

ЛЮДМИЛА ГАДОМСЬКА, СтудМіс ТДМУ 2015: «Бути найголовніше щасливими, впевненими в собі. Самі найкращі це тернополяни, звичайно».

Переможниця конкурсу візьме участь у фінальному змаганні «СтудМіс Тернопільщини 2015». А вже володарка цього титулу представить область на всеукраїнському рівні.

#Тернопільський медуніверситет #«СтудМіс ТДМУ»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...