• Головна
  • На Тернопільщині розшукують псевдоволонтерку, яка збирає кошти на лікування хворих діток
10:00, 19 квітня 2015 р.

На Тернопільщині розшукують псевдоволонтерку, яка збирає кошти на лікування хворих діток

Невідома жінка, яка представляється волонтером благодійного фонду «Промінець надії», збирає на Тернопільщині кошти на лікування хворих діток. Представники благодійного фонду закликають не вірити цій жінці, вона – шахрайка.

- У нас немає офіційного преставнка у Тернополі, тобто наші волонтери не ходять вулицями міста і не збирають коштів, - каже менеджер благодійного фонду «Промінчики надії» Олена Царьова. – Кошти збираємо лише у скриньки, які розставлені у магазинах. 

Окрім того, псевдо-волонтерка заходить у магазини і забирає скриньки з пожертвами, пише 20хвилин. Так вона викрала вже 6 скриньок благодійного фонду, а також пакет документів, додає пані Олена. 

- Ми написали заяву в міліцію, але наразі результату немає, - каже вона. – Ця жінка далі ходить та ошукує людей. У нас є відео з камер спостережень, де добре видно цю шахрайку. Допоможіть нам її знайти. 

До слова, благодійний фонд «Промінець надії» займається збором коштів на лікування хворих діток, для дитбудинків, притулків та інтернатів, а такожна на придбання медикаментів та обладнання для дитячих лікарень. Окрім того, фонд надає інформаційну допомогу переселенцям зі сходу.  Зареєстрований цей благодійний фонд у Чернівцях, проте має представників у багатьох містах України. 

Довідка

Якщо ви маєте інформацію про цю шахрайку, телефонуйте за номером «102», або на «гарячу лінію фонду» - 096-335-89- 35. 

#Тернопільщина #розшук #волонтери

Коментарі

Оголошення
live comments feed...