• Головна
  • Нелегальні кар’єри на Тернопільщині продадуть на аукціоні?
11:00, 19 квітня 2015 р.

Нелегальні кар’єри на Тернопільщині продадуть на аукціоні?

Голова обласної ради запросив керівництво Державного комітету надр і геології відвідати Тернопільщину. Причиною такого кроку називає непросту ситуацію з масовим незаконним видобутком копалин у краї.

– Обласна рада провела ряд нарад щодо кар’єрів – у нас є інформація по кожному селу. Ми запрошуємо керівництво Державного комітету надр і геології відвідати область. Ті кар’єри, які роками нелегально використовують, можливо, будуть виставлені на аукціон для інвесторів, які працюють у законному руслі, – повідомив Номер один голова обласної ради Василь Хомінець на засіданні колегії облдержадміністрації.

Голова ОДА Степан Барна дав доручення очільникам РДА, силових структур посилити контроль над дотриманням закону в цьому питанні і закликав видобувачів-нелегалів офіційно оформити свою діяльність.

– Я мав розмову з цього приводу з Міністром екології, він готовий дати «зелену» дорогу кожному власнику кар’єра, який готовий працювати легально. Зі свого боку я готовий особисто допомагати кожному вирішувати проблемні питання у галузі надрокористування на рівні профільних міністерств. Маю добру практику як депутат обласної ради, коли без жодної копійки хабара було видано всі дозвільні документи по 4 кар’єрах: трьох у Теребовлянському районі і одному в Збаразькому. Союзником влади є кожен, хто хоче чесно працювати, – заявив новий губернатор.

Зазначимо, що питання кар’єрів піднімалося практично усіма тернопільськими губернаторами, особливо піарився на цій темі «регіональний» голова ТОДА Валентин Хоптян, однак, крім порожніх слів, реальних кроків у питанні легалізації кар’єрів на Тернопільщині так ніхто й не зробив. І справа тут не лише у владі, а в тих особах, які «кришують» бізнес надрокористування. Сподіваємось, що Степан Барна з останніми не знайде спільної мови, а таки наведе порядок з надрокористувачами.

#Тернопільщина #кар`єр #аукціон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...