• Головна
  • У Тернополі збирають металобрухт для нової скульптури, що прикрасить місто (фото)
16:00, 19 квітня 2015 р.

У Тернополі збирають металобрухт для нової скульптури, що прикрасить місто (фото)

Відомий тернопільський митець Сергій Кузнєцов просить тернополян поділитися з ним металобрухтом, аби створити черговий шедевр з непотрібних речей.

Запчастини від комп'ютера, фотоапарата, автомобіля, мотоцикла, механізми від годинників - усе це матеріали для творчості Сергія Кузнєцова. Він робить скульптури та прикраси з непотрібних речей. Частину таких робіт тернополяни вже мали змогу побачити на подвір’ї  пивної ресторації «Ковчег». Також у рамках митецького фестивалю «Ї» різноманітні фантастичні фігури виставили для огляду при вході в Український дім «Перемога».

Відтак талановитий скульптор пропонує тернополянам поділитися з ним непотрібним металобрухтом. Для цього при вході в Український дім «Перемога» стоїть корзина, куди й варто складати те, що тернополяни збираються відносити на смітник, пише сайт Тернополяни. Сергій Кузнєцов додає, увесь зібраний брухт буде використано на створення ексклюзивної скульптури-пам’ятки, що прикрасить місто.

Оглянути химерні скульптури Сергія Кузнєцова та, головне, поділитися із ним новим матеріалом для роботи тернополяни можуть сьогодні, 19 квітня.

У Тернополі збирають металобрухт для нової скульптури, що прикрасить місто (фото) (фото) - фото 1У Тернополі збирають металобрухт для нової скульптури, що прикрасить місто (фото) (фото) - фото 1У Тернополі збирають металобрухт для нової скульптури, що прикрасить місто (фото) (фото) - фото 1

#Тернопіль #металобрухт #скульптури

Коментарі

Оголошення
live comments feed...