• Головна
  • Тернопільських школярів та їхніх батьків закликають пройти профілактичні огляди
19:00, 19 квітня 2015 р.

Тернопільських школярів та їхніх батьків закликають пройти профілактичні огляди

За словами спеціалістів, зараз оптимальний час для відвідин лікарів. Адже за три-чотири місяці, перед початком навчання, у поліклініках буде справжній ажіотаж.

Нагадаємо, кілька років тому на рівні держави відмінено профілактичні огляди у навчальних закладах. Раніше лікарі різної спеціалізації приїжджали у школи міста, а віднедавна діти змушені йди у поліклініку. Традиційно пік оглядів припадає на кінець літа. Тоді у закладах охорони здоров’я виникають довжелезні черги. Від цього нервують і пацієнти, і медики.

- Нормативні та законодавчі акти регламентують огляд дітей у поліклінічних закладах. Щоб не створювати ажіотажу та черг, огляди потрібно проходити завчасно та планомірно, а не безпосередньо перед початком навчання. Найкраще робити це зараз, - каже начальник відділу охорони здоров’я ТМР Ростислав Левчук.

За словами пана Левчука, тернополянам не варто очікувати на те, що профілактичні огляди у школах будуть відновлені. Наразі для цього немає жодних передумов, пише Номер один.

– На жаль, міська рада є лише виконавчим органом і виконує нормативи, доведені Міністерством охорони здоров’я, - каже Ростислав Дмитрович. – Однак на сьогодні вже розроблено проект реформування галузі і ми сподіваємось, що з-поміж інших питань законодавством у позитивному руслі буде вирішена і дана проблема.

#Тернопіль #профілактичні огляди #школярі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...