• Головна
  • У студентів Тернопільського технічного університету будуть подвійні дипломи
09:30, 28 вересня 2011 р.

У студентів Тернопільського технічного університету будуть подвійні дипломи

Делегація Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя у складі ректора Яснія Петра Володимировича та першого проректора Митника Миколи Мирославовича перебувала з офіційним візитом у Санкт-Петербурзькому державному електротехнічному університеті "ЛЭТИ" (Російська Федерація). Як повідомляє сайт ТНТУ, зустріч тривала 14 - 15 вересня.

В ході зустрічі сторонами досягнуто домовленість про розробку спільних магістерських програм подвійного диплому між Санкт-Петербурзьким державним електротехнічним університетом "ЛЭТИ" та Тернопільським національним технічним університетом імені І.Пулюя за спеціальностями "8.05010201 Комп’ютерні системи та мережі", "8.05020201 Автоматизоване управління технологічними процесами", "8.05100302 Прилади і системи точної механіки".

16 вересня у Москві в Російському державному гуманітарному університеті відбулася зустріч працівників вищої освіти та університетської науки Російської Федерації та України, у якій прийняв участь і ректор ТНТУ, Петро Володимирович Ясній.

За результатами переговорів між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Санкт-Петербурзьким державним електротехнічним університетом "ЛЭТИ" підписано угоду про співпрацю в сфері освіти та науки

У студентів Тернопільського технічного університету будуть подвійні дипломи, фото-1
У студентів Тернопільського технічного університету будуть подвійні дипломи, фото-2
У студентів Тернопільського технічного університету будуть подвійні дипломи, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...