Що будуватиме Креатор Буд у зоні АТО?

Понад 23 одиниці техніки та 75 будівельників з Тернопільщини відбули на Схід України у Зону АТО. Серед трьох найбільших будівельних компаній області свою делегацію відправляв і колектив будівельників Креатор-Буд. 

Відповідно до доручення президента України першочергове завдання держави збудувати понад 300 фортифікаційних споруд вздовж зони протистояння.

За словами очільника області  Степана Барни  оборонні споруди  наші будівельники зводитимуть в населених пунктах Луганської області  - це  міста Золоте та Попасна . Саме там зараз дислокується наш батальйон Тернопіль  і завдання, яке ставить перед собою влада -  максимально зміцнити обороноздатність нашої держави.

Від початку протистоянь і дотепер Креатор Буд активно підтримує наших вояків та допомагає  усім необхідним у час неоголошеної війни на Сході України. Дев’ятеро працівників Креатор Буду воює на передовій, захищаючи кордони держави, сьогодні ж допомога професійних будівельників Україні потрібна як ніколи і вона уже є.

На Луганщині тернопільські будівельники працюватимуть до кінця травня, за цей час по мірі необхідності доїжджатиме підкріплення.

У своєму зверненні до усіх присутніх очільник області звернувся такими словами:

- Прийде час, а цей час буде дуже швидким, на нашій землі буде мир. І буде велика Україна. І кожен з нас буде пам’ятати, що вніс свою лепту, свою цеглину в те, щоб наша країна була сильною. Я Вас люблю і знаю, що ви – найкращі і найпатріотичніші люди в цій державі - Україні.

Священослужителі області  освятили колону  техніки  і благословили будівельників у далеку дорогу аби усі живі і здорові повернулись додому.       

Зі  словами : «Слава Україні!» наші тернопільські будівельники у суботу, 18 квітня вирушили у дорогу.

IMG_9576IMG_9670IMG_9689

 

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!