• Головна
  • 16 мільйонів на ремонт доріг: як у Тернополі латають ями?
11:00, 26 квітня 2015 р.

16 мільйонів на ремонт доріг: як у Тернополі латають ями?

16 мільйонів – на поточний ремонт доріг. Ще мільйон дали на розмітку.

Латати ями на дорогах почали у Тернополі. Обіцяють навести лад з основними магістральними та житловими вуличними дорогами до кінця травня. Звісно, як дозволить погода. 

Ця весна досить холодна і температурний режим не дозволяв розпочинати ямковий ремонт раніше, - пояснив начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик. – Фактично ми ремонтуємо лишень тиждень. Тоді як минулого року поточний ремонт доріг у Тернополі розпочали наприкінці березня.

Цьогоріч на ямковий ремонт з міськбюджету виділили близько 16 млн грн. Для порівняння: минулого року в ями закатали 6,5 млн, пише 20 хвилин.

Це дуже добра цифра, якщо порівнювати з тим, скільки виділяли минулі роки, - каже Олег Вітик. – Однак, потрібно ще враховувати рівень інфляції та суттєве здорожчання вартості матеріалів та пального.

Вже зробили повністю вул. 15 Квітня, Бережанську. На Об’їзній залишився шмат біля вул. Бережанської, які ремонтники планують залатати найближчим часом. Частково відремонтували дорогу на вул. Руській та просп. Бандери.

До ремонтних робіт задіяні підприємства «Технобудцентр» та Міськшляхрембуд. Якщо говорити про те, як тернопільські дороги пережили цьогорічну зиму, чиновники запевняють - спостерігається тенденція до покращення. Позитивно на це вплинули як не надто сніжна і холодна зима, так і якісніший ремонт попередніх років, стверджують у міськраді. 

Як погода дозволить, з 1 травня у місті малюватимуть дорожню розмітку. Йдеться про більше 100 км дорожньої розмітки, на які з міської казни вже виділили близько мільйона грн. 

#16 мільйонів #поточний ремонт доріг #Тернопіль #латати ями

Коментарі

Оголошення
live comments feed...