• Головна
  • Житель Тернопільщини вчинив теракт разом із сепаратистами «ДНР»?
10:01, 27 квітня 2015 р.

Житель Тернопільщини вчинив теракт разом із сепаратистами «ДНР»?

Прокуратура повідомила про підозру жителю Тернопільщини в участі у терористичній організації «ДНР».

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно жителя Борщівського району за фактом участі в терористичній організації «Донецька народна республіка», створеної на території Донецької області.

Встановлено, що минулого року житель Борщівського району добровільно увійшов до складу однієї з терористичних груп «ДНР» для вчинення за відповідну «заробітну плату» терактів та участі в збройному спротиві військовослужбовцям ЗСУ і працівникам правоохоронних органів, які приймають участь в антитерористичній операції на території Донецької області.

Зокрема, восени 2014 року житель Тернопільщини разом з іншими учасниками терористичної групи  під час одного з проведених боїв пошкодили БМП-2 ЗС України та знищили її екіпаж, після чого бойова машина піхоти перейшла у користування цієї терористичної групи. Надалі тернополянин став її командиром та продовжив використовувати бойову техніку для злочинної діяльності.

У зв’язку з тим, що житель Тернопільщини по даний час перебуває на тимчасово окупованій території міста Донецька, йому надіслано повідомлення про підозру поштою за місцем реєстрації та оголошено його у розшук.

Окрім того, слідчим суддею Тернопільського міськрайонного суду дано дозвіл на затримання підозрюваного і доставку його в суд для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні та розшук підозрюваного здійснює УСБ України в області.

#Тернопільщина #теракт #сепаратисти «ДНР»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...