• Головна
  • Вардинцю треба шукати мільйон, щоб його випустили під заставу за кордон
12:30, 27 квітня 2015 р.

Вардинцю треба шукати мільйон, щоб його випустили під заставу за кордон

Головного лікара Тернопільського районного територіального медичного обєднання Ігоря Вардинця не відпустять за кордон на лікування, доки не буде гарантій, що він повернеться назад.

Як розповів перший заступник начальника-начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області Казимир Попіль, наразі Вардинець перебуває під цілодобовим наглядом правоохоронців.

«Він є підозрюваним в отриманні хабара. Щоб обрати йому запобіжний захід, нам потрібно його доставити до суду. Однак коли він був затриманий, то його одразу госпіталізували. І медики лікарні №2 сказали, що проводити слідчі дії з ним неможливо. Після 5-ти днів лікування він написав відмову від послуг лікарні №2, приїхав реанімобіль клініки «Борис» для виїзду його за кордон.  Тоді ми звернулися в суд і отримали дозвіл на його затримання. Реанімобіль ми затримали в Львівській області. Зараз Вардинець лежить в кардіологічному відділенні другій лікарні», – розповів епопею із затриманим Казимир Попіль.

За його даними, правоохоронці готові надати можливість поїхати Ігорю Вапрдинцю на операцію за кордон. Але лише на умовах, коли будуть впевнені, що він повернеться назад і його таким можна буде судити.

«Має бути визначений розмір застави. Прокуратура просить 1 млн. грн. Тоді в нас буде гарантія, що підозрюваний повернеться. Наразі ж у нас перший в Україні випадок, що підозрюваному не можуть обрати запобіжний захід, оскільки з реанімобіля йти в суд Вардинець відмовився, а виїзне судове засідання законом не передбачено. При цьому закон обумовлює, що при обранні запобіжного заходу присутність підозрюваного є обов’язкова», – розповів Казимир Попіль.

При цьому заступник начальника управління міліції зазначив, що після того, як Вардинця виписували з другої лікарні, то він був у такому стані, що наступного дня вже би міг іти на роботу.

#ВАрдинець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...