• Головна
  • В міліції пропонують учасникам конфлікту щодо забудови стадіону сісти за стіл переговорів
14:00, 27 квітня 2015 р.

В міліції пропонують учасникам конфлікту щодо забудови стадіону сісти за стіл переговорів

Попри те, що забудові стадіону на вул. Текстильній в міліції вважають аморальним, втручатися якимось чином в конфлікт окрім як забезпечення громадського порядку правоохоронці не збираються.

Пояснюють, що всі дозвільні документи у забудовника в порядку.

«Ми перевірили законність даної будови. Документи оформлені грамотно. Порушень при отриманні дозвільних документів не виявлено. Ми розуміємо позицію людей прилеглих будинків, які відстоюють своє право на користування стадіоном, громадських активістів, які встановлюють наметове містечко на знак протесту проти забудови. Ми нікого розганяти не будемо. Сторони конфлікту мають самі дійти до порозуміння. Бо були домовленості між людьми і забудовником, але зараз ці домовленості не виконують, тому в і виник конфлікт. Наше завдання – не допустити бійок і таких сутичок, які були в на будівельних майданчиках в Києві, коли в хід йшла зброя і були поранені та травмовані навіть серед міліціонерів», – каже начальник управління охорони громадської безпеки Руслан Балик.

Він додав, що завтра питання забудови стадіону підніматимуть на сесії міської ради. Власне депутатам і пасувало б розв’язувати проблему, яку створила саме міська рада.

Тим часом правоохоронці розслідують два кримінальних провадження з приводу нанесення тілесних ушкоджень під час сутичок між представниками забудовника та громадськими активістами, які відстоюють стадіон. 

#стадіон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...