• Головна
  • На Тернопільщині з невідомих причин горіла «Audi-80»
13:00, 27 квітня 2015 р.

На Тернопільщині з невідомих причин горіла «Audi-80»

27 квітня о 01:50 до оперативно диспетчерської служби оперативно-координаційного центру Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області надійшло повідомлення про те, що в місті Кременець по вулиці Шевченка, 27 виникла пожежа автомобіля.

До місця події негайно вирушив черговий караул 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління. На час прибуття рятувальників полум’ям було охоплено автомобіль «Audi-80». Пожежа швидко поширювалась. Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалось швидко локалізувати та  повністю ліквідувати пожежу. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #автомобіль #пожежа
ТОП новини
"Снігопад триватиме 12 днів, ожеледиця і негода суне в місцевість": синоптики попередили про дощ, сніг і мороз
Мобілізація по-новому: новобранців одразу відправлятимуть в бойові частини
"Масова мобілізація пенсіонерів, з цією професією ТЦК забере першочергово": мобілізація посилюється, повістки для літніх
"Пенсія згорить і зменшиться, якщо не встигнути зробити це": Закон дав літнім українцям 90 днів, після яких буде зменшення
Оголошення