• Головна
  • Старших тернополян кличуть до танцю
16:50, 29 квітня 2015 р.

Старших тернополян кличуть до танцю

Безкоштовну школу танців для тернополян віком 40+ започаткували сьогодні, 29 квітня. Дату обрали не випадково, адже сьогодні – Всесвітній день танцю.

Вже від завтра міщани, які мають намір покращити фізичну форму та здоров'я, навчитися новим па та танцям, весело та цікаво провести час, можуть записуватися в групи. Ініціювали створення школи танців учасники міської ГО "Самопоміч" спільно з центром танцювального розвитку "Євроданс".

- Роки зовсім не перешкода для заняття танцями, - каже керівник ЦТР "Євроданс" Павло Бойко. - Вік тих, хто хоче зголоситися до школи від сорока і до... . Програма добре продумана, навантаження помірні, а стилі найрізноманітніші. Після навчань наші "учні" навіть на танцювальній олімпіаді будуть почуватися комфортно (посміхається). Тому радо запрошуємо.

Навчання стартуватимуть по мірі формування груп. В міському осередку ГО переконані, що тернополянам ініціатива сподобається.

- З людьми працюватимуть фахові інструктори, учасники різноманітних змагань та конкурсів, - говорить голова ГО "Самопоміч" Андрій Грицишин.- Зал комфортний, умови чудові. Було б більше часу, напевне і сам би записався до школи. Танці це ж прекрасне хобі і дозвілля. В Тернополі уже діють курси самозахисту для жінок, оздоровча фізкультура для літніх людей, а танці саме та ніша, переконані, яку оберуть люди середнього віку.

ДОВІДКА

Записатися на безкоштовну школу танців можна в офісі "Самопомочі" на Руській, 52 (2 поверх). Деталі за номером 52-27-27.

Старших тернополян кличуть до танцю, фото-1
#Школа танців для дорослих #Самопоміч Тернопіль #Андрій Грицишин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...