Тернопільський гурт С.К.А.Й обіцяє зробити благодійний концерт

Про любов та поїздки до Тернополя, лояльність до російськомовних пісень та творчі плани і випуск нових робіт розповів 2 жовтня соліст гурту С.К.А.Й. Олег Собчук.

Попри не надто часті приїзди до Тернополя, це місто завжди залишатиметься для нього найріднішим, запевнив виконавець. Відтак, завжди радо відгукуватиметься на запрошення виступити тут. А усіх своїх фанатів пообіцяв невдовзі потішити новими роботами.

Цього тижня вийде кліп на пісню “Зникаю” , - каже Олег Собчук. - Тож дуже приємно, що напередодні виходу нас запросили саме у Тернопіль.

Як запевнив виконавець, у планах - ще десятки пісень та творчих проектів. Гурт планує відзняти нові кліпи, записати нові роботи, взяти участь у благодійних проектах, пише "20 хвилин".

Після виходу пісні “Best друг” ми стали активно брати участь у благодійних акціях, - говорить соліст. - Тож і зараз планую зробити благодійний концерт. Два роки тому ми робили таке у педагогічному університеті і зібрали чималу суму для сиріт. Я тоді особисто запитував дітей, що їм потрібно. Адже коли віддати гроші керівнику, то не факт, що вони підуть саме дітям. Тому ми їх і самі ж розвозили по будинкам. Це незабутні відчуття.

Однак, коли наступного разу приїде до Тернополя, Олег ще не знає. Адже дні - уже розписані. Хоча всеукраїнських турів у гурті ще не планували.

Про такі тури поки що не йдеться, - каже він. - Нещодавно ми випустили альбом і зрозуміли, що Всеукраїнський тур таким, яким би нам хотілось, не вийде. Тож, краще, хай його не буде зовсім, ніж він має бути яким-небудь.

Загалом, у гурті не без критики ставляться до своїх робіт. Зі слів Олега, С.К.А.Й ще не видав такого альбому, який був би ідеальним для них самих же. Та у своїй роботі, особливо на сцені, гурт викладається завжди по максимуму. За словами виконавця, так працюватимуть і надалі.

Поцікавились у Собчука тернопільські журналісти, чи бува не планує, переїхавши до Києва, почати писати російськомовних пісень. На що він запевнив, таких не буде, однак не від нелюбові до російської мови.

- Я не думаю російською мовою, - каже він. - Тому я й не співаю на ній. Але нічого проти таких пісень не маю і не розумію таких настроїв. Максимум, на який я піду - половина російською, половина українською.

Прес-конференцію влаштували в рамках місцевого “Октоберфесту” у ТРЦ “Подоляни”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі