• Головна
  • Куди поскаржитись тернополянам, якщо бачать випадки неадекватної поведінки військового?
17:00, 2 травня 2015 р.

Куди поскаржитись тернополянам, якщо бачать випадки неадекватної поведінки військового?

Якщо бачите на вулиці людину у військовій формі, яка поводиться не зовсім адекватно, то вам є куди поскаржитись, запевняють у військкоматі.

Останнім часом на вулицях міста кількість людей у військовій формі зросла в рази, але не завжди зрозуміло: це справді військовий чи цивільний, який одягнув камуфляж із різними шевронами, скаржаться тернополяни. Крім того, тернополяни переймаються, бо не знають, кому скаржитись, якщо виникнуть випадки правопорушень зі сторони цих людей, пише 20 хвилин

 - В Тернополі є зональний відділ військової служби правопорядку, - розповідає військовий комісар області Володимир Катинський. – Саме вони і займаються правопорушеннями зі сторони військових.

Якщо ж людину в формі спочатку забирають через хуліганство чи інші правопорушення у відділ міліції, то потім все рівно цією справою займається відділ військової служби правопорядку.

 - Якщо ви точно знаєте, що людина має відношення до ЗСУ – то можете телефонувати до оперативного чергового відділу, - каже пан Катинський.- Якщо ж підозрюєте, що ця людина – просто цивільний, то можете порадити, аби звернувся до військкомату, там йому точно дадуть змогу носити військову форму законно (сміється – прим. автора). В будь-якому випадку, про правопорушення варто повідомляти, а там вже розберуться, чи має ця людина відношення до ЗСУ чи ні.

Довідка: телефон оперативного чергового Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку:  52-56-34 з 9.00 до 18.00 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #військовий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...