Голову Тернопільської облради Олексія Кайду відзначили в колонії

Голова обласної ради ознайомився із умовами перебування засуджених у Збаразькій виправній колонії, - повідомляє рес-служба облради. На базі Збаразької виправної колонії (№ 63) відбулося виїзне розширене засідання колегії державної пенітенціарної служби України. Серед запрошених був і голова обласної ради Олексій Кайда.

Перед початком  розширеного засідання колегії представники пенітенціарної служби з усіх областей України та запрошені ознайомилися із умовами праці та побуту засуджених жінок. Цього дня урочисто було відкрите відремонтоване за європейськими стандартами житлове приміщення.

- Переконаний, що у цій колонії створюються усі умови для ресоціалізації засуджених – жінки мають роботу, у них справді європейські умови перебування, що відповідають міжнародних нормам. І це означає, що пенітенціарна система наближається до світових стандартів дотримання прав людини в установах виконання покарань, – зазначив голова обласної ради Олексій Кайда.

Присутній на колегії голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков нагородив почесною грамотою та подарунком Олексія Кайду – за належну співпрацю місцевих органів влади з органами та установами ДПтСУ. Голова обласної ради також вручив грамоти кращим працівникам пенітенціарної служби області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі