• Головна
  • Суд скасував незаконне рішення міськради Тернополя щодо виділення 11,6 га землі
11:05, 7 травня 2015 р.

Суд скасував незаконне рішення міськради Тернополя щодо виділення 11,6 га землі

Суд задовольнив апеляцію прокуратури Тернопільської області та скасував незаконне рішення Тернопільської міської ради, на підставі якого комунальне підприємство отримало в оренду земельну ділянку площею 11,63 га та вартістю 300 тис. гривень.

У суді доведено, що Тернопільська міська рада прийняла рішення від 20.12.2012 «Про надання в оренду комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» земельної ділянки площею 11,63 га для обслуговування водонапірної вежі, доріг та ведення садівництва за адресою автодорога Умань-Львів-Краковець» з численними порушеннями вимог законодавства.

Зокрема, зазначене рішення прийнято без розробленого та затвердженого у встановленому порядку проекту землеустрою чи технічної документації. У нормативному документі також не вказано категорію земель та назву угідь, за рахунок яких надається вказана земельна ділянка. Окрім того, у статуті комунального підприємства відсутній запис про вид діяльності щодо ведення садівництва.

У зв’язку з наведеним, Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області та, визнавши незаконним вищезазначене рішення органу місцевого самоврядування, його скасував.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля #суд #мерія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...