• Головна
  • На Тернопільщині зафіксовано 8 випадків хвороби Лайма
09:45, 8 травня 2015 р.

На Тернопільщині зафіксовано 8 випадків хвороби Лайма

Фахівці Держсанепідслужби області здійснюють щоденний, щотижневий моніторинг інфекційної захворюваності. Так, з початку 2015 року зареєстровано 39 укусів кліщами, 8 випадків хвороби Лайма.

За результатами  епіданамнезу в місцях нападів кліщів (території лісових масивів, парків) проводяться  акарологічні обстеження чисельності кліщів, яка у березні  становила 10 екз/прапор-км, у квітні – 15 екз/прапор-км.

Розгляд питання щодо проведення акарицидних заходів в  парках, місцях масового відпочинку та дитячих оздоровчих закладів області ініційовано Держсанепідслужбою на рівні органів місцевого самоврядування. Як наслідок - Тернопільською міською радою виділені кошти у сумі 20 тис.грн. Перед початком цих заходів, які заплановані на 12-14 травня, проведено ентомологічний моніторинг чисельності кліщів та їх  дослідження на ураженість збудниками хвороби Лайма. В лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» у 5-ти екземплярах виявлені інфіковані кліщі збудниками хвороби Лайма.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #зафіксовано 8 випадків хвороби Лайма

Коментарі

Оголошення
live comments feed...