На Тернопільщині будували та ремонтували дороги лише на папері

Співробітники податкової міліції Тернопільщини виявили порушення податкового законодавства одним з підприємств області, яке займається будівництвом і ремонтом доріг.

Загалом працівники податкової міліції ДПА у Тернопільській області виявили  неправомірне списання будівельних матеріалів при будівництві автошляху в одному з районів областіа на суму коло 1 млн. грн.

Документальною перевіркою підприємства виявивлено сумнівних контрагентів, з якими проводилися взаєморозрахунки. За даними перевірки, фактично не було перевезення будівельних матеріалів, необхідних для будівництва дороги та проведення будь-яких робіт, пов’язаних з її будівництвом.

За представленими перевіряючим органам документами, теоретично ремонт транспорту та спеціальної будівельної техніки проводило львівське приватне підприємство «К»., проте на ділі   ремонтні роботи згадане підприємство не проводило, а валові витрати та податковий кредит за рахунок вказаних операцій були завищені.

В результаті неправомірних дій службових осіб підприємства бюджет не отримав понад 2,1 млн. грн. податків, триває слідство, порушено кримінальну справу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі